Župa Don Bosko

10.12.2013.DRUGA KATEHEZA KARDINALA BOZANIĆA "DAR DJETETA" Ispis E-mail
Autor: Miljenko Golubic   
img_3640_resize.jpg 

DRUGA KARDINALOVA KATEHEZA ZA ODRASLE „DAR DJETETA“

Zagrebački nadbiskup kardinal Josip Bozanić održao je 10.prosinca 2013.godine drugu katehezu za odrasle  „DAR DJETETA“.Putem interneta prijenos uživo iz Nadbiskupijskog pastoralnog instituta u Zagrebu pratili smo u našoj župnoj crkvi sv.Ivana Bosca u Podsusedu
 img_3635_resize.jpg .Nakon kateheze, dvadesetak okupljenih župljana, raspravljalii su o današnjoj temi i kardinalovim pitanjima. Rad s mladima u župi je vidljiv, ali mogao bi se i poboljšati. Zaključili smo da u našoj župi ima maleni broj obitelji s više djece, tako da svojim radom u župi pokušamo pomoći obiteljima s više djece i ohrabriti mlade obitelji na najveći  Božji dar – dijete.

 img_3629_resize.jpg Prisutni župljani i župnik don Nedjeljko Nedić dogovorili su se da će pokušati animirati da veći broj župljana prisustvuje kardinalovim i župnikovim katehezama, kao i molitvenim susretima.. 
 
« Prethodna   Slijedeća »
You are here  : Naslovnica