Župa Don Bosko

09.03.2014. Ispis E-mail
Autor: Vladimir Baričević   

1. KORIZMENA NEDJELJA (A)

09. 03. 2014.

 

Svete mise radnim danom u: 7:00 i 18:30

               Nedjeljom u: 7:00, 9:00, 10,30,12:00 i 18.30

 

Spomendani svetaca kroz ovaj tjedan:

Ponedjeljak: Sv. Makarije

Utorak – Sv. Firmin, Tvrtko

Srijeda – Sv. Teofan

Četvrtak – Sv. Sabina

Petak – Sv. Matilda

Subota – Sv. Longin

Čestitke onima koji slave svoj imendan.

           

Sljedeća nedjelja je DRUGA KORIZMENA.

 

Čistom Srijedom – Pepelnicom započeli smo sveto korizmeno vrijeme. Korizma je vrijeme priprave za proslavu Kristova uskrsnuća, prije svega češćom i revnijom molitvom, pokorom i dobrim djelima, ne zaboravljajući potrebne kako u našoj sredini tako i umisijskim zemljama.

 

U utorak 11. 03. je dvanaesta obljetnica smrti sluge Boľjega kardinala Franje Kuharića. U 18 sati u katedrali misno slavlje predvodit će kardinal Josip Bozanić. Mi ga se sjećamo danas u svojim molitvama, a u utorak koji moľete pođite u katedralu te molitvom i zajedništvom dajmo hvalu Bogu za dar ovog velikog čovjeka našoj Crkvi.

 

Pokorničke večere Pokreta sal. mladeľi odrľavaju se u korizmene  petke po salezijanskim ľupama s početkom u 19:30. U našoj ľupi je Pokornička večer 21. oľujka. Pozivamo srednjoškolce, studente i radničku mladeľ. /Plakati/

 

Kroz korizmu obavljamo poboľnost Kriľnog puta   petakom i  nedjeljom s početkom u 18 sati.

Zahvala don Danku Litriću, misionaru iz Ruande...

 

U utorak u 19:00, iza sv. mise pozvani ste na Katehezu za odrasle.

 

Subotom pozivamo djecu u naš Oratorij od 15:30 – 17:30.

 

®upni vjeronauk za prvopričesnike i krizmanike je po ustaljenom rasporedu,

 

Preporučamo kao i uvijek naš katolički TISAK.

 
« Prethodna   Slijedeća »
You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 09.03.2014.