Župa Don Bosko

16.03.2014. Ispis E-mail
Autor: Vladimir Baričević   

2. KORIZMENA NEDJELJA (A)

16. 03. 2014.

 

Svete mise radnim danom u: 7:00 i 18:30

               Nedjeljom u: 7:00, 9:00, 10,30,12:00 i 18.30

 

Spomendani svetaca kroz ovaj tjedan:

Ponedjeljak: Sv. Patrik, Domagoj

Utorak – Sv. Ćiril Jeruzalemski

Srijeda – Sv. Josip, zaštitnik domovine, blagdan.

Četvrtak – Sv. Klaudija

Petak – Sv. Kristijan

Subota – Sv. Lea Rimska

Čestitke onima koji slave svoj imendan.

               

Sljedeća nedjelja je TREĆA KORIZMENA.

 

Danas iza večernje sv. mise pozivamo na susret članove Župnog Caritasa. Ovaj tjedan je Tjedan solidarnosti ili Caritasa koji završava Trećom korizmenom nedjeljom. Napominjemo da su vaši milodari i drugi prilozi SLJEDEĆE NEDJELJE namijenjeni u tu nakanu. Za svaki vaš prilog unaprijed HVALA!

 

U utorak u 10 sati pozivamo na zajednički susret ovogodišnje krizmanike. Pozivamo obadvije grupe da obavezno dođu!

 

Također u utorak u 19:00, iza sv. mise pozvani ste na Katehezu za odrasle. 

 

U srijedu je blagdan Sv. Josipa – zaručnika BDM i zaštitnika naše Domovine. Svečano će se slaviti po crkvama njemu posvećenima, kao i u ostalim crkvama. Sv. Josipa slavi i naša susjedna župa u Gajnicama, a kod nas će sv. Mise biti u 7:00, 9:00 i u 18:30.

 

Pokorničke večere Pokreta sal. mladeži održavaju se u korizmene  petke po salezijanskim župama s početkom u 19:30. U našoj župi je Pokornička večer u petak, 21. ožujka. Pozivamo srednjoškolce, studente i radničku mladež. /Plakati/

 

Kroz korizmu obavljamo pobožnost Križnog puta petkom i  nedjeljom s početkom u 18 sati.

 

Don Danko Litrić, misionar iz Ruande koji je prošle nedjelje posjetio našu župu, predvodio i propovijeda misna slavlja, od srca zahvaljuje svim župljanima na svekolikoj molitvenoj i materijalnoj pomoći.

 

Subotom pozivamo djecu u naš Oratorij od 15:30 – 17:30.

 

Župni vjeronauk za prvopričesnike  je po ustaljenom rasporedu,


Preporučamo kao i uvijek naš katolički TISAK.

 

 
« Prethodna   Slijedeća »
You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 16.03.2014.