09.11.2014. PROSLAVA BLAGDANA SV,MARTINA Ispis E-mail
img_8460_resize.jpg
I ove godine blagdan sv.Martina ptoslavljen je tradicionalnom procesijom u nedjelju 9.studenoga2014.godine . Procesija je u 10:00 sati krenula ispred župne crkve i stigla do kapele sv.Martina. Nakon molitve ispred kapele , procesija je krenula u Tenis dvoranu gdje je misno slavlje predvodio fra Nikola Šantek.
img_8405_resize.jpg
Okupljanje ispred župne crkve.
 img_8416_resize.jpg  Točno u deset sati procesija je krenula prema kapeli.
 img_8431_resize.jpg  Vrijeme je bilo ugodno, bez kše malo prohladno., ali toplije od prosjeka za studeni.
 img_8447_resize.jpg  Uz fra Nikolu Šanteka, u procesiji su bili župnik don Nedjeljko Nedić i don Milan Ivančević.
 img_8474crop_resize.jpg  Pozdrav!
 img_8475_resize.jpg  Procesija prolazi pored spomenika sv.Ivana Nepomuka na mostu potoka Dolje.
 img_8496_resize.jpg  Ispred kapele sv.Martina.
 img_8503_resize.jpg  FraŠantek i don Nedić ispred ostataka spilje sv.Martina pustinjaka.
 img_8506_resize.jpg  Župni zbor naše župe.
 img_8514_resize.jpg  Zahvaljujući vlasnicima tenisdvorane i ove godine misno slavlje slavili smo pod krovom tenis dvorane.
 img_8515_resize.jpg  Najmlađi su se udobno smjestili .
 img_8527_resize.jpg  Misno slavlje su svojim sviranjem i pjevanjem animirali su sastav mladih Sama Filia i .....
 img_8553_resize.jpg  ...župi zbor.
 img_8535_resize.jpg  Fra Šantek u svojoj propovijedi naglasio je da nesmijemo zaboraviti dobro i pobžnost sv. Martina. Obratio se i mladima i radosilo ga je njihov velikbroj u procesiji.
 img_8540_resize.jpg  "SVETI MARTINE MOLI ZA NAS"
 img_8550_resize.jpg  Velik broj župljana pristupio je svetoj pričesti.
   Zahvaljujemo se svimakoji su pomogli da blagdan sv.Martina proslavimo što svečanije.