28-30.01.2015. TRODNEVNA PRIPRAVA ZA PROSLAVU BLAGDANA SV.IVANA BOSCA Ispis E-mail
img_9710_resize.jpg

Trodnevna priprava za proslavu blagdana sv.Ivana Bosca ove godine predvodio je don Petar Belina  večernjim sv.Misama.

Veliki broj vjernika sudjelovao je u misnom slavlju sva tri dana, a zbor mladih Sama Filija, župni zbor i gosti  zbor župe sv.Josip Radnik iz Donje Zdenčine su svojim pjevanjem uveličali trodnevnicu.

img_9692_resize.jpg  Prvi dan trodnevnice nastupio je sastav mladih.
 img_9693_resize.jpg  Don Petar Belina je predvodio trodnevna misna slavlja uz svećenike iz naše kuće.
 img_9695_resize.jpg
 img_9718_resize.jpg  Kada propovijeda salezijanac onda uvijek naučimo nešto novo o don Boscu, čiji 200.-tu obljetnicu rođenja slavimo ove godine.
 img_9738_resize.jpg  Treći dan trodnevnice sv.misu je pjevao zbor župe iz Donje Zdenčine, a poslije mise oba župna zbora priredili su nam koncert zza sjećanje, naročito u finalu kada su zajednički pjevali pjesmu o don Bosku.
img_9747_resize.jpg Fotografija za uspomenu.