31.01.2015. PROSLAVA BLAGDANA SV.IVANA BOSCA Ispis E-mail
img_9826_resize.jpg
Večerašnja proslava blagdana sv.Ivana Bosca započela je procesijom kroz župno dvorište.Misno slavlje predvodio je mons. Antun Sente mlađi, rektor svetišta sv. Josipa u Karlovcu uz asistenciju svećenika iz Kustošijanskog dekanata predvođenih dekanom preč.Vjekoslavom Meštrićem, župnikom  župe Uznesenja BDM u Stenjevcu i svećenika salezijanaca iz Podsuseda predvođeni župnikom don Nedjeljkom Nedićem i ravnateljem don Milanom Ivančevićem.
img_9828_resize.jpg
 Svečani ulazak procesi u prepunu župnu crkvu sv.Ivana Bosca.
 img_9836cr_resize.jpg  Don Nedjeljko Nedić, župnik župe, pozdravlja sve nazočne.
 img_9847_resize.jpg  Mons. Antun Sente večeras je predvodio misno slavlje i propovijedao. U propovijedi prisjetio se života don Boska, kao i njegov utjecaj na mlade.
 img_9832_resize.jpg  Župni zbor je svojim sviranjem i pjevanjem uveličao misno slavlje pod vodstvom Božice Veršić.
 img_9840_resize.jpg  Damir Latin večeras je pročitao jedno od čitanja.
 img_9843_crop_resize.jpg  Dekan preč.Vjekoslav meštrić večeras je najavio Riječ Gospodnju.
 img_9838_loght_resize.jpg  Pjesmom o don Boscu završilo je misno slavlje povodom blagdana sv.Ivana Bosca.