02.02.2015 SNIMANJE PRILOGA "PORTRET CRKVE I MJESTA" ZA PRIJENOS HRT MISE IZ NAŠE ŽUPE Ispis E-mail
 img_9898_resize.jpg

Danas ,po lijepom i sunčanom danu ekipa HRT, novinarka  Zrinka Krešo  Lovrić, snimatelj Mile Trapavički, tonski snimatelj Toni Bertović i osvjetljivač Mario Vučković snimali su priloge za nedjeljnu emisiju,

Željeli smo vam prikazati što se događalo iza kamere prilikom snimanja priloga.

img_9864_resize.jpg  Prekrasan danas je dan, više proljetni nego zimski.
 img_9874_cr_resize.jpg  Dogovor pred početak snimanja priloga "PORTRET CRKVE i MJESTA"
 img_9896_resize.jpg  Treba dobro učvrstiti mikrofon. Župnik  don Nedjeljko Nedić probija led snimajući prvi prilog.
 img_9931_resize.jpg  Mija Crnoja i Nevenka Glumac Trlek slušaju savjete prije samog snimanja njihovog prolaska župnim dvorištem.
 img_9938_cr_resize.jpg  Za Caritas župe govorila je Nevenka Glumac Trlek.
 img_9953_resize.jpg O mladima,  animatorima i njihovom radu u župi govorila je Mija Crnoja.
 img_9980_resize.jpg  Don Milan Ivančević govorio je kao ravnatelj zajednice za odgoj mladih u Podsusedu.
 img_0007_resize.jpg  O povijesti kavele sv. Marina govorio je Siniša Mihović.