Zahvala don Nedi Ispis E-mail

Poštovani župniče, don Nedo !

Nekako nam se čini da nije dugo kako ste nam došli, kao župnik, voditi ovu našu župu sv. Ivana Bosca u Podsusedu. Ali vrijeme mjerimo danima, mjesecima, godinama tako od vašeg dolaska do sada prošlo je skoro pet godina.

Želimo se kratko osvrnuti na naš zajednički život i rad u župi te vam zahvaliti na suradnji.

Zahvaljujemo vam u ime:

• članova Župnog pastoralnog i ekonomskog vijeća,
  • salezijanskih suradnika,
  • sestara Klanjateljica Krvi Kristove,
  • djelatnika Župnog Caritasa,
  • članova župnih zborova,
  • liturgijskih čitača,
  • animatora i ministranata,
  • članica Društva hrvatska žena,
  • djelatnika OŠ bana Josipa Jelačića

Ono čime ste nas posebno oduševljavali i nadahnjivali vaše su učene propovijedi u kojima ste nam prenosili svoja široka znanja i vjerska iskustva. Sve te priče i istine iz povijesti našeg naroda, naših katoličkih svetaca koje ste nam približavali da nam posvjestite kako su oni postali sveti, poslužile su da nas uputite da i mi tome težimo i možemo to biti.

Pamtit ćemo s jednim iskrenim divljenjem vaš Križni put.

Vaša stalna prisutnost u župi, to što ste župljanima uvijek bili na raspolaganju, posjećivali bolesnike, obilazili starije zaista zaslužuje jedno veliko HVALA.

Da sad i mi ne bi dužili pa počeli ličiti na svog župnika, Živjeli i hvala vam.

Župljani župe sv. Ivana Bosca

Podsused, 23. kolovoza 2015.