Župa Don Bosko

11.10.2015. Ispis E-mail
Autor: Vladimir Baričević   

28. NEDJELJA K/G  (B)

11. 10. 2015.

 

 

Svete mise:     Radnim danom u: 7:00 i u 18:30

                        Nedjeljom u: 7:00, 9:00, 10:30, 12:00 i 18:30.

 

Spomendani kroz ovaj tjedan:

Ponedjeljak –

Utorak –

Srijeda – sv. Kalist I., papa i mč.

Četvrtak – sv. Terezija Avilska, djevica i crkv. nauč.

Petak – sv. Marija Margareta Alacoque

Subota – Sv. Ignacije Antiohijski, b. i mč.

 

            Radovi na unutarnjem uređenju naše crkve su znak našega zajedništva i osjećaja za vlastitu župu. U zahvalnosti za sve što ste do sada učinili, uz malo strpljenja, potrebne su još neke konzultacije u vezi elektroinstalacija i ozvučenja, jer držimo da bi bilo nužno ne počimati s ličenjem crkve prije nekih izmjena rasvjete i elektroinstalacija, ali i instalacija za ozvučenje koje su već davno dale svoje. Zato vam zahvaljujemo za vaš i najmanji doprinos !

 

            Slijedeći četvrtak i nedjelju, naš pomoćni biskup i generalni vikar, mons. Mijo Gorski će imati pastirski pohod našoj župnoj zajednici. Različite grupe naše župe će se susresti s njime u četvrtak, a u nedjelju u podne će predvoditi misno slavlje.

 

            Četvrtkom poslije večernje sv. mise je redovito klanjanje Presvetom Oltarskom Sakramentu.

 

Preporučamo kao i uvijek naš katolički TISAK: Glas koncila, Veritas, Glasnik SIiM, Naša ognjišta, Katol. tjednik i dr.
 
« Prethodna   Slijedeća »
You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 11.10.2015.