Župa Don Bosko

13.12.2015. Ispis E-mail
Autor: Vladimir Baričević   

III. nedjelja došašća - C

13. 12. 2015.

 

 

Svete mise:     Radnim danom u: 6:00 i u 18:30

                        Nedjeljom u: 7:00, 9:00, 10:30, 12:00 i 18:30

 

Spomendani kroz ovaj tjedan:

Ponedjeljak – Sv. Ivan od Križa, prezb. i c. naučitelj

Utorak – Drinske mučenice

Srijeda –

Četvrtak –

Petak –

Subota –

 

 

            Danas je Nedjelja Caritasa pod motom “Činiti pravicu, milosrđe ljubiti i smjerno s Bogom hoditi (Mih 6,8), današnja mislostinja ide u prilog Caritasa. Polovica Caritasa ide za naš župni caritas i za potrebe naših siromašnih župljana, a druga polovica ide za Caritas zagrebačke nadbiskupije i za Hrvatski caritas.

 

            Nedjeljom nema zornica, a kroz tjedan su zornice u šest sati ujutro.

           

            Zahvaljujemo svima koji su ubacili nešto u košaricu za sv. Nikolu, zahvaljujemo animatorima koji su pomogli oko pripreme paketa, a ove godine su sva djeca koja su došla na misu u 10:30 su dobili skromni paketić.

 

            Ispovijed za našu župu je predviđena za slijedeću subotu od 17:00-18:30. Doći će nam pomoći neki svećenici iz dekanata. Ispovijed za djecu od 4.-7. razreda će biti u ponedjeljak, 21. 12. u 10:00 i 16:00 sati, a za mlade u utorak 22. 12. u 20:30 sati. Mladima se mogu pridružiti i krizmanici ako imaju prijevoz do crkve, ako ne onda neka dođu s ostalim učenicima osnovne škole u ponedjeljak.

 

            Na 4. nedjelju došašća, 20. prosinca, pod misom u 12:00 pjevat će Muški vokalni ansambl I. G. Kovačić, a poslije mise otpjevat će par adventskih pjesama, a navečer u 19:30 bit će predbožićni koncert kojeg organizira Hrvatska žena i u kojem će sudjelovati naši pjevači iz velikog zbora i mladi. Svakako da vam preporučamo dolazak na koncert i da na taj način podržimo i naše pjevače i Hrvatsku ženu s kojom župa ima dobru suradnju.

 

Preporučamo kao i uvijek naš katolički TISAK: Glas koncila, Veritas, Glasnik SIiM, Naša ognjišta, Katol. tjednik i dr.

 

 

 
« Prethodna   Slijedeća »
You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 13.12.2015.