Župa Don Bosko

06.02.2016. HUMANITARNI KONCERT ZAGREBAČKOG GITARISTIČKOG KVARTETA Ispis E-mail
Autor: Miljenko Golubic   
img_9367crop_resize.jpg

U organizaciji Hrvatske žene ogranak Podsused, u subotu 06.02.2016. u našoj župnoj crkvi je održan humanitarni koncert Zagrebačkog gitarističkog kvarteta, utemeljenog 1990. godine.Večeras su nastupili Tomislav Vasilj, Krunoslav Pehar, Melita Ivković i Frane Verbanac. Kvartet je do sada nastupa0 u trideset  zemalja na četiri kontinenta. Večeras su nam izveli djela Bacha, Rameaua, Barbera, Petersona, Piazolle i Coplanda. 

Zahvaljujemo im na glazbenom užitku kojim su nas počastili, a publici na dobrovoljnim prilozima! 

 

Tekst:Jelena Ivaci

Fotografija:Don Stjepan Matijević


 img_9366_resize.jpg  
 img_9368_resize.jpg  
 img_9369_resize.jpg  
 fotka_resize.jpg  

Fotografija:autor nepoznat

 

 

 
« Prethodna   Slijedeća »
You are here  : Naslovnica