Župa Don Bosko

19.03.2016. KORIZMENA AKCIJA ŽUPNOG CARITASA Ispis E-mail
Autor: Miljenko Golubic   
 img_7467_resize.jpg

Vrijedne suradnice župnog Caritasa župe sv.Ivan Bosco su danas nakon akcije prikupljanja sredstava su dobavile, složile i dostavile 55 paketa potrebitim u našoj župi. Nažalost broj potrebitih se svake godine povećava. Suradnice Caritasa su izradom uskrsnih ukrasa i raznih drugih maštovitih uradaka, zainteresirale veliki broj župljana za kupnjom ukrasa i na taj način pomogli potrebitim u našoj župi.

Zahvaljujemo se suradnicama župnog Caritasa na strpljivom i ustrajnom radu na pomoći potrebitim u našoj župi. Zahvaljujemo se i svim župljanima koji su na bilo koji način pomogli ovu akciju župnog Caritasa.

 

 img_7446_resize.jpg Namirnice su spremne za pakiranje.
 img_7448_resize.jpg  Šunkica, brašno..šečer, ulje, grašak, pašteta, i higijenske potrepštine su sastavni dio humanitarnog paketa.
 img_7460_resize.jpg  Kutije se pune potrepštinama nabavljenih u humanitarnoj akciji.
 img_7464_resize.jpg  Vješte ruke djelatnica Caritasa vrlo brzo sortirale su po kutijama namirnice.
 img_7470_resize.jpg  Osmijeh na licima djelatnica pokazuje zadovoljstvo ovogodišnjom  korizmenom akcijom.
 img_7478_resize.jpg  Subota ujutro, posljednji dogovor pred odlazak na predaju paketa potrebitim župljanima.
 img_7483_resize.jpg  Mnoštvo automobila suradnika Caritasa krenulo je u današnju dostavu paketa potrebitima.

 img_7486_resize.jpg  Svrha ove korizmene akcije je  prikupiti konkretnu, novčanu pomoć za kupnju humanitarnih paketa, ali i senzibilizirati župljane u našoj župi za solidarnost i zajedništvo s ljudima u potrebi i Crkvom , poticati na međusobno pomaganje te njegovanje susreta i uzajamnih posjeta vjernika.
   
   
   
   
   
   
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
« Prethodna   Slijedeća »
You are here  : Naslovnica