Župa Don Bosko

03.04.2016. Ispis E-mail
Autor: Vladimir Baričević   

2. vazmena nedjelja  - C

3. 4. 2016.

 

 

SVETE MISE - nedjeljom: 7:00, 9:00, 10:30, 12:00 i u 18:30.

 

 

            Danas je 2. vazmena nedjelja – Bijela nedjelja, ujedno i Nedjelja Božjeg Milosrđa. Večeras sv. Misu animira Zbor Hrvatice u organizaciji Društva hrvatska žena, a poslije mise će biti mali koncert i druženje.

 

            U ponedjeljak, na sutra je zbog sv. Trodnevlja premješteno slavljenje Navještenja Gospodinova – Blagovijest i sv. Mise su u 7, 9 i 18.30 sati.

           

            Večeras je u 19:00 sati u Koncertnoj dvorani Vatroslav Lisinski tradicionalni Uskrsfest. Pozvani su svi oni koji vole duhovnu glazbu!

           

            Najavljujemo u sklopu Godine milosrđa boravak tijela sv. Leopolda Bogdana Mandića u Zagrebu od 13. do 18. travnja 2016., počevši od dočeka i euharistijskih slavlja u Katedrali ili Župi sv. Leopolda Mandića u zagrebačkoj Dubravi. Nešto podrobnije se možete informirati na plakatu, a još ćemo najaviti detaljnije slijedeće nedjelje.

           

            Preporučamo kao i uvijek naš katolički TISAK: Glas koncila, Don Bosco danas, Veritas, Glasnik SiiM, Naša ognjišta, Katol. tjednik i dr.

 
« Prethodna   Slijedeća »
You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 03.04.2016.