22.5.2016. Ispis E-mail

Četvrtak        svetkovina Tijela i Krvi Kristove

Petak              sv. Augustin Kenterberijski, biskup

Subota

Proslavili smo u našoj župi Prvu Pričest i Sakrament Potvrde, molimo za naše prvopričesnike i krizmanike, da im Gospodin bude blizu i da rastu u mudrosti i milosti Božjoj!

U četvrtak je svetkovina Tijela i Krvi Kristove, sv. Mise su u 7:00, 9:00 i 18:30 sati. Poslije večernje sv. Mise bit će tjelovska procesija!

Bliži se i svetkovina Majke Božje od Kamenitih vrata u utorak 31. svibnja u 19 sati sv. Misa i procesija do Kamenitih vrata! Pogledajte plakat!

U našem susjedstvu u Prigornici 2 otvorila se lani katolička osnovna škola Ružičnjak za djevojčice. Upisuju se djevojčice u 1., 2. i 3. razred. Na izlazu iz ckrve možete pogledati plakat.

Molili bi one koji su donijeli kolače za prvupričest ili za dolazak naših novaka iz Rima da preuzmu svoje tacne u vjeronaučnoj dvorani! Hvala!

Preporučamo kao i uvijek naš katolički TISAK: Glas koncila, Don Bosco danas, Veritas, Glasnik SIiM, Naša ognjišta, Katol. tjednik i dr.

You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 22.5.2016.