Župa Don Bosko

12.06.2016. Ispis E-mail
Autor: Vladimir Baričević   

11. nedjelja kroz godinu - C

12. 6. 2016.

 

 

Svete mise:  Radnim danom u: 7:00 i u 18:30

                     Nedjeljom u: 7:00, 9:00, 10:30, 12:00 i 18:30.

 

Sveci kroz tjedan:

Ponedjeljak - sv. Antun Padovanki, prezbiter i crkv. nauč.

Utorak

Srijeda

Četvrtak

Petak  

Subota

           

           

            Danas ćemo zahvaliti Gospodinu za proteklu godinu i za sve ono što su naša djeca stekla radom i trudom, ali nadasve Božjim darom, preporučajući ih božanskoj mudrosti da ih prati da rastu u zrele i odgovorne ljude, čestite građane naše Domovine!

 

            I nadalje potičemo djecu i roditelje da se prijave na Dječije ljeto koje će biti u župi od 16. lipnja do 1. srpnja, bez vikenda. Cijena za sudjelovanje je 75 KN. Prijave možete predbilježiti u Župnom uredu. Budući da od kotizacije ne mogu se pokriti svi troškovi dječijeg ljeta, animatori se preporučaju vašoj dobroti!

 

            Djeca su završila školsku godinu, svakako da ih potičemo na redoviti dolazak na sv. Misu, bilo dok su doma ili negdje na moru i odmoru.

                       

            Preporučamo kao i uvijek naš katolički TISAK: Glas koncila, Don Bosco danas, Veritas, Glasnik SiiM, Naša ognjišta, Katol. tjednik i dr.

 
« Prethodna   Slijedeća »
You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 12.06.2016.