28.08.2016. Ispis E-mail

22. NEDJELJA K/G  (C)

28. 08. 2016.

Svete mise:  Radnim danom u: 7:00 i u 18:30

Nedjeljom u: 7:00, 9:00, 10:30 i u 18:30.

Ponedjeljak – Mučeništvo sv. Ivana Krstitelja, spomendan

Utorak –

Srijeda –

Četvrtak –

Petak – Prvi je petak

Subota – Sv. Grgur Veliki, papa i crkveni naučitelj

U petak je Prvi Petak, potičemo vas na pobožnost Presvetom Srcu Isusovu, a to je ujedno i dan kad posjećujemo bolesnike.

U prošli utorak obavljena je u našoj župi službena primopredaja župe. Oprostili smo se od župnika don Stjepana Matijevića, kojemu i ovom prigodom zahvaljujemo za sve dobro koje je činio dušama ove župe, a danas će u misi u 10:30 biti predstavljan novi župnik don Rudolf Belko. Želimo mu iskrenu dobrodošlicu, sretan početak i Božji blagoslov u ovoj odgovornoj službi.

Podsjećamo usput da prijave za Hodočašće vjernika grada Zagreba u Mariju Bistricu i dalje traju. Do sada se prijavilo tridesetak župljana. Cijena je 70 kn.

U Zagreb stiže velika svjetska izložba slika "Život duhovnost i poruka Majke Terezije u crkvi sv. Blaža u Zagrebu. Izložba traje od 1. do 18. rujna.

Preporučamo kao i uvijek naš katolički TISAK: Glas koncila, Don Bosco danas, Veritas, Glasnik SiiM, Naša ognjišta, Katol. tjednik i dr.

You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 28.08.2016.