09.10.2016. Ispis E-mail

28. NEDJELJA K/G  (C)

09. 10. 2016.

Svete mise:  Radnim danom u: 7:00 i u 18:30

Nedjeljom u: 7:00, 9:00, 10:30, 12:00 i u 18:30.

Ponedjeljak –

Utorak

Srijeda

Četvrtak

Petak

Subota           Sv. Terezija Avilska

Vjeronauk za prvopričesnike je počeo i to subotom u 9:00 sati.

Vjeronauk za krizmanike bit će srijedom u 9:00 ili 15:00 sati, zavisi u kojem su turnusu đaci.

Glasačke listiće s glasovima za župno pastoralno i ekonomsko vijeće možete ostaviti u košarici na dnu crkve, a kako su se neki javili da bi željeli sudjelovati u glasovanju tu mogućnost produžujemo do srijede. Listiće možete uzeti na dnu crkve.

Molitvena zajednica " Klanjateljica Krvi Kristove" ima susrete iza večernje svete mise, ponedjeljkom u crkvi, a srijedom u samostanu Klanjateljica.

U subotu 15. 10. iza večernje svete mise je kestenijada u dvorištu crkve. Pozvani ste svi, mali, veliki, mladi i stari.

Preporučamo kao i uvijek naš katolički TISAK: Glas koncila, Don Bosco danas, Veritas, Glasnik SiM, Naša ognjišta, Katol. tjednik i dr.

You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 09.10.2016.