Župa Don Bosko

22.10.2016. SEMINAR ŽUPNIH MEDIJSKIH SURADNIKA ZAGREBAČKE NADBISKPIJE Ispis E-mail
Autor: Miljenko Golubic   
img_8284_resize.jpg
U subotu  22. listopada 2016.godine s početkom u  9 sati u Nadbiskupijskom pastoralnom centru na Kaptolu održan je seminar župnih medijskih suradnika Zagrebačke nadbiskupije. Seminaru je nazočilo pedesetak župnih suradnika.Sudionike seminara uvodno je pozdravio moderator Nadbiskupskog duhovnog stola mr. Marko Kovač, te je predstavio novog Pročelnika Tiskovnog ureda vlč. mr. sc. Bornu  Puškarića. Voditelj ureda Zvonko Franc u prvom predavanju osvrnuo se dosadašnji rad i suradnju župnih medijskih suradnika i Tiskovnog ureda. Stručni suradnik Davor Trbušić održao je predavanje o župnim medijskim suradnicima i mrežnoj stranici Zagrebake nadbiskupije. Zadnje predavanje "Komunicirati iskustvo i hod sinode" koje je održao novi pročelnik Tiskovnog ureda vlč. Borna Puškarić, koje je najviše zainteresiralo prisutne.

 Nakon završetka predavanja svi prisutni nazočili su svetoj misi u bogoslovnoj kapeli.


 img_8281_resize.jpg  
 img_8297_resize.jpg  
 img_8298crop_resize.jpg  
 img_8301_resize.jpg  
 img_8306_resize.jpg  
 img_8319_resize.jpg  
 img_8324_resize.jpg  
 img_8342_resize.jpg  
 img_8345_resize.jpg  
 img_8370_resize.jpg  
 img_8380_resize.jpg  
 img_8418crop_resize.jpg  
   
   
   
   
   
   
   
   
 
« Prethodna   Slijedeća »
You are here  : Naslovnica