13.11.2016. Ispis E-mail

Četvrtak

Petak

Subota

Muška molitvena zajednica muževa sv. Ivana Bosca ima svoje redovite molitvene susrete petkom u 19:30. Zajednica broji oko 25 članova. Ako je netko zainteresiran, može se pridružiti toj zajednici.

Naš novi orguljaš na večernjoj svetoj misi, gospodin Ivan Škreblin, poziva sve koji se žele uključiti u taj zbor. Moli da mu se jave zainteresirani da vidi s kojim glasovima može raspolagati jer tko pjeva, duplo moli.

Molitvena zajednica" Klanjateljica Krvi Kristove" ima susrete ponedjeljkom iza večernje svete mise u crkvi i srijedom u samostanu sestara, također iza večernje svete mise.

Pred nama je vrijeme adventa ili došašća. Već sada možete nabaviti adventske vijence. Njihovom kupnjom pomažete našem Caritasu odnosno preko Caritasa pomažete onima u našoj župi koji su potrebni naše pomoći.

Zahvaljujemo svima koji su na bilo koji način doprinijeli da je procesija i misa u čast svetog Martina tako lijepo uspjela na radost i zadovoljstvo svih prisutnih.

You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 13.11.2016.