Župa Don Bosko

27.11.2016. Ispis E-mail
Autor: Vladimir Baričević   

1. NEDJELJA DOŠAŠĆA  (A)

27. 11. 2016.

 

 

Svete mise:  Radnim danom u: 7:00 i 18:30

                     Nedjeljom u: 7:00, 9:00, 10:30, 12:00 i 18:30.


Spomendani kroz ovaj tjedan:

Ponedjeljak –

Utorak        

Srijeda         – Sv. Andrija Ap.

Četvrtak     

Petak           

Subota          – Sv. Franjo Ksaverski

 

Danas započinjemo došašće i novu liturgijsku godinu. Od sutra, radnim danom započinjemo s misama zornicama u 6:00 sati ujutro. Pozivamo sve, osobito mlade da se odluče na ovu žrtvu i pridruže se našem zajedničkom putu prema Božiću ovom zahtjevnom žrtvom i odricanjem od sna.

 

Naši marljivi djelatnici Caritasa su izradili adventske vijence koje možete kupiti ispred crkve. Njihovom kupnjom pomažete našem Caritasu odnosno preko Caritasa pomažete onima u našoj župi koji su potrebni naše pomoći.

 

Pred nama je spomendan Sv. Nikole kojega ćemo proslaviti na sam dan, 6. 12., iza večernje sv. Mise. Posebno su pozvana djeca od 1. do 4. razreda. Oni koji imaju djecu, a još ne pohađaju školu neka ih prijave u župnom uredu kako bi i oni mogli primiti dar od sv. Nikole. Djecu možete prijaviti danas i kroz ovaj tjedan koji je pred nama.

 

Muška molitvena zajednica Sv. Ivan Bosco na godišnjicu svoga osnutka 10. 12. 2016. ima duhovnu obnovu zajedno sa svojim obiteljima. Mogu im se pridružiti i svi koji su zainteresirani. Obnova počinje u 15:00 sati i završava sa večernjom sv. Misom. Voditelj i propovjednik bit će don Damir Stojić.

 

Danas 27. 11. 2016. bit će u 17:00 sati roditeljski sastanak za ovogodišnje prvopričesnike.

 

Muški vokalni ansambl “ Špansko” imat će svoj koncert u našoj crkvi 11. 12. iza večernje sv. Mise. Detaljnije informacije bit će iduće nedjelje.

 

Preporučamo kao i uvijek naš katolički TISAK: Glas koncila, Don Bosco danas, Veritas, Glasnik SiM, Naša ognjišta, Katol. tjednik i dr.

 
« Prethodna   Slijedeća »
You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 27.11.2016.