Župa Don Bosko

04.12.2016. Ispis E-mail
Autor: Vladimir Baričević   

2. NEDJELJA DOŠAŠĆA  (A)

04. 12. 2016.

 

 

Svete mise:  Radnim danom u: 6:00 i 18:30

                     Nedjeljom u: 7:00, 9:00, 10:30, 12:00 i 18:30.

 

Spomendani kroz ovaj tjedan:

Ponedjeljak – Kristina

Utorak         – Sv. Nikola

Srijeda         – Sv. Ambrozije

Četvrtak      – Bezgrešno začeće Blažene Djevice Marije

Petak            – Valerija, Zdravko

Subota          – Gospa Loretska

 

Kroz vrijeme Došašća mise zornice su u 6:00 sati. Lijepo vas je vidjeti kako svako jutro molitvom i pjesmom započinjete svoj dan.

 

Iduće nedjelje je Nedjelja Caritasa. Možete kupiti različite darove koje su izradile vrijedne ruke naših članica Caritasa. Time pomažete našem Caritasu odnosno preko njega pomažete onima u našoj župi koji su potrebni naše pomoći.

 

Pred nama je spomendan Sv. Nikole kojega ćemo proslaviti na sam dan 6. 12. iza večernje sv. mise. Posebno su pozvana djeca od 1. do 4. razreda. Oni koji imaju djecu koja još ne pohađaju školu neka ih prijave u župnom uredu, kako bi i oni mogli primiti dar od sv. Nikole. Prijaviti ih možete još samo danas iza sv. misa.

 

U četvrtak je blagdan Bezgrešnog  Začeća Blažene Djevice Marije. Mise su toga dana u 6:00, 9:00 i 18:30 sati. Toga dana u 18:00 sati bit će u Zagrebačkoj katedrali misa i otvaranje Druge sinode Zagrebačke nadbiskupije. Misu predvodi Kardinal Josip Bozanić.

 

Muška molitvena zajednica Sv. Ivan Bosco na godišnjicu svoga osnutka 10. 12. 2016. ima duhovnu obnovu zajedno sa svojim obiteljima, a mogu im se pridružiti i svi koji su zainteresirani. Obnova počinje u 15:00 sati i završava sa večernjom sv.misom. Voditelj i propovjednik bit će don Damir Stojić.

 

Muški vokalni sastav “ Špansko” imat će svoj koncert u našoj crkvi 11. 12. iza večernje sv. mise koju će također animirati.

11.12. doći će u našu župu Betlehemsko svjetlo, pa ćemo sve to lijepo ukomponirati uz večernju sv. misu. Ponesite svoje lampaše.

 
« Prethodna   Slijedeća »
You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 04.12.2016.