11.12.2016. Ispis E-mail

Četvrtak

Petak

Subota

Kroz vrijeme Došašća mise zornice su u 6 sati.

Danas je  nedjelja Caritasa. Možete kupiti različite darove na stolu ispred crkve, posebno monografiju župe Podsused. Time pomažete našem Caritasu odnosno preko njega pomažete onima u našoj župi koji su potrebni naše pomoći.

Muški vokalni sastav “ Špansko" pjevat će na večernjoj sv. misi a iza mise održat  će koncert.

Danas će u našu župu doći Betlehemsko svjetlo. Prije večernje  sv. mise Podsusedski skauti unjet će svjetlo u crkvu gdje ćete i vi moći upaliti svoje lampaše.

Salezijanski suradnici imat će svoj sastanak 17. 12. u 17:00 sati.

Velika Božićna ispovijed bit će 17. 12. od 17:00 do 18:30 sati. Iskoristite to vrijeme za sv. ispovijed jer će toga dana biti puno svećenika iz našeg dekanata. Odvojite si malo vremena.

Iduće nedjelje 18. 12. je roditeljski sastanak za krizmanike u 19:00 sati.

Na stoliću otraga u crkvi možete si nabaviti kalendare za iduću godinu. Cijena 1 kuna.

Preporučamo kao i uvijek naš katolički TISAK: Glas koncila, Don Bosco danas, Veritas, Glasnik SiM, Naša ognjišta, Katol. tjednik i dr.

You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 11.12.2016.