19.06.2016. Ispis E-mail

Četvrtak -

Petak -  Rođenje sv. Ivana Krstitelja

Subota -

Bliže se ljetni dani i vrijeme godišnjih odmora, pa stoga kroz vrijeme srpnja i kolovoza neće biti mise u podne i neće biti četvrtkom klanjanja Presvetom Oltarskom Sakramentu.

Slijedeće nedjelje, pod misom u podne, naš će župnik skupa s vama proslaviti 25 godina svoga ređenja za svećenika. Poslije mise će biti mala okrepa i proslava u zajedništvu sa župom.

Sastanak salezijanaca suradnika je u četvrtak 23. 6. poslije klanjanja POS.

U župi se tijekom radnih dana odvija Dječje ljeto, stotinjak djece i njihovih animatora kroz druženje, igru, radionice raduju se životu i da mogu biti skupa.

Vjerujem da ste vidjeli na oglasnoj ploči ponudu za hodočašće Majci Božjoj Snježnoj u Lič i na proslavu mlade mise vlč. Josipa Tomića, 9. srpnja. Bilo bi nam drago da skupimo jedan autobus!

Preporučamo kao i uvijek naš katolički TISAK: Glas koncila, Don Bosco danas, Veritas, Glasnik SiiM, Naša ognjišta, Katol. tjednik i dr.

You are here  : Naslovnica arrow ŽUPNE OBAVIJESTI arrow ŽUPNI OGLASI arrow 19.06.2016.